fbpx

בלוג CGS ישראל

סם נצר מונה למנכ״ל CGS ישראל

sam pic 1[67]

מובילת שירותי BPO לקידום חווית לקוח מקומית וגלובאלית

ישראל וניו יורק – 23 למרץ 2022 – CGS, ספקית בינלאומית של יישומים עסקיים, למידה ארגונית ושירותי מיקור חוץ, הודיעה היום כי מינתה את סם נצר לתפקיד מנכ"ל CGS ישראל, חברת בת של CGS הגלובאלית שבסיסה בארצות הברית. נצר, מביא עימו ניסיון של יותר מ-25 שנים בניהול, יישום אסטרטגיה בינלאומית ומומחיות בתחום הטלקום.

סם, בעל תואר שני במנהל עסקים מגיע מתחום התקשורת והטלקום ב25 השנים האחרונות, עבד במגוון תפקידי ניהול בכיר בחברות תקשורת מהמובילות בישראל. בין היתר היה מחלוצי הטלקום בארץ כאשר היה מראשוני עובדי חברת קווי זהב ובמשך השנים עבד במגוון תפקידי מפתח כסמנכ"ל תפעול בארץ ובחו"ל וכמנהל השירותים הבינלאומיים של חברת פרטנר (בעבר אורנג') בישראל.

בחמש השנים האחרונות נצר שימש כמייסד ומנכ"ל JAG, חברת ייעוץ וניהול פרויקטים בתעשיית הסלולר בתחומי רומינג,  IOT/M2M,  אשר סיפקה שירותי ייעוץ לחברות מובילות כגון מובילאיי, טליט, גולן טלקום, אקספון וסטארטאפים נוספים.

"זו הזדמנות מרגשת מבחינתי להוביל את הסניף הישראלי של חברה בינלאומית גדולה שמספקת שירות מצוין ברמה עולמית ללקוחות חברות טכנולוגיה מובילות", אמר נצר. "תעשיית מיקור החוץ בעולם ובישראל עוברת שינויים משמעותיים רבים ויחד עם זאת, זו הזדמנות לצמוח ולבדל את CGS על ידי התמקדות ברמה הגבוהה ביותר של שירות ושביעות רצון הלקוחות שלנו. יחד עם כל הצוות הישראלי, אני שמח להוביל את החברה בישראל ולהגדיל באופן משמעותי את בסיס הלקוחות שלנו באזור."

סטיב פטרוק, נשיא חטיבת מיקור החוץ של CGS הגלובלית אמר, "אנו גאים שסם מצטרף לצוות CGS בישראל. הניסיון הרב שלו בניהול ותפעול הינו תוספת מבורכת לצמיחת CGS על ידי פיתוח ואספקת פתרונות חדשניים".

בעזרת מוקדי שירות טלפונים, CGS מציעה ללקוחותיה הגלובליים גישה היברידית ייחודית המשלבת אוטומציה יחד עם נציגי תמיכה מקצועיים הממוקמים בצפון אמריקה, דרום אמריקה, אירופה, אסיה, אפריקה והמזרח התיכון. טכנולוגיות הצ'אט-בוט וה-RPA המועשרות בבינה מלאכותית משלימות את שירותי תמיכת הלקוחות הניתנים על ידי אלפי נציגי תמיכה טלפונית רב לשוניים. CGS תומכת בחברות גלובליות רבות ומובילות בעולם הקמעונאות, הפינטק, שירותי בריאות, טכנולוגיה וטלקום. חטיבת מיקור החוץ (BPO) של CGS, מציעה פתרונות ותהליכים חדשניים וגמישים הכוללים תמיכה טכנית, שירות לקוחות, מכירות טלפוניות, שיפור ערוצי מכירה ותמיכת בק – אופיס.

###

על CGS

במשך יותר מ-40 שנים CGS מסייעת לחברות גלובאליות, חברות מקומיות וגופי ממשל לספק ביצועים פורצי דרך על בסיס יישומים עסקיים, למידה ארגונית ושירותי מיקור חוץ.  CGS ממוקדת ביצירת פתרונות מקיפים שיענו על הצרכים המורכבים והרב-מימדיים תוך תמיכה בפעילויות העסקיות הבסיסיות של לקוחותיה.  עם מטה בעיר ניו-יורק, לCGS יש משרדים ברחבי צפון אמריקה, דרום אמריקה, אירופה, המזרח התיכון ואסיה.
למידע נוסף בקרו באתרי החברה: 
https://cgs.co.il/   https://www.cgsinc.com/en
 ועקבו אחרינו בלינקדאין:
https://www.linkedin.com/company/cgs-israel/

 

ליצירת קשר ושיתופי פעולה:
עוז נבעה –
oz.nava@cgsinc.com

 

תמיכה רב לשונית – 3 יתרונות ושיטות עבודה מומלצות לשיפור חווית לקוח

אנשים טובים, תהליכים מסודרים וכלים מתקדמים הם אבני היסוד לכל מודל מיקור חוץ מוצלח. יחד עם זאת, אפילו בעזרת הטכנולוגיות והכלים הטובים ביותר, אי קיום תהליכי גיוס והכשרה נכונים ישפיעו בצורה ישירה על יכולת הארגון שלכם לספק תמיכה איכותית ועקבית ללקוחות הארגון.
האנשים, הם הנכס הקריטי ביותר בשירות לקוחות. כשהארגון משקיע באנשים, הצלחת צוות התמיכה מובטחת.

3 דרכים לשיפור תפוקת העובדים באמצעות AR

ציאות רבודה (AR) משנה את הדרך בה אנו עובדים. פתרונות מתקדמים כבר מוטמעים בכל רמה בארגון החל משיתוף פעולה בזמן אמת וסיוע של מומחים ברצפת המפעל ועד למצגות תכלית בפני מקבלי ההחלטות בארגון ובההנהלה הבכירה. בשורה התחתונה: על ידי אימוץ טכנולוגיה חדשנית זו, תפוקת העובדים בארגון תעלה באופן משמעותי.

ההשקעות המשתלמות ביותר למיקסום חווית לקוח בשנת 2022

מאז מגיפת הקורונה, 49% מהצרכנים בארה"ב לוקחים בחשבון את שירות הלקוחות כנתון בסיס לפני ביצוע עסקאות עם ארגונים שונים. ואף 30% אחוז מהלקוחות מוכנים לשלם יותר עבור שירות לקוחות מעולה, כאשר גם הצרכנים והארגונים פועלים לקראת בניית השגרה החדשה וכבר ברור כי חווית הלקוח הינו הפרמטר שיכול לבנות או להרוס מותגים האנשים, הם הנכס הקריטי ביותר בשירות לקוחות. כשהארגון משקיע באנשים, הצלחת צוות התמיכה מובטחת.

שלושה חוקי יסוד למוקד שירות מצטיין

אנשים טובים, תהליכים מסודרים וכלים מתקדמים הם אבני היסוד לכל מודל מיקור חוץ מוצלח. יחד עם זאת, אפילו בעזרת הטכנולוגיות והכלים הטובים ביותר, אי קיום תהליכי גיוס והכשרה נכונים ישפיעו בצורה ישירה על יכולת הארגון שלכם לספק תמיכה איכותית ועקבית ללקוחות הארגון.
האנשים, הם הנכס הקריטי ביותר בשירות לקוחות. כשהארגון משקיע באנשים, הצלחת צוות התמיכה מובטחת.

השאירו פרטים לקבלת עדכון על ההדגמה הקרובה

דוח חדש של CGS:

מגמות 2022 במיקור חוץ ותמיכה בלקוחות: מתן מענה בעולם מורכב מתמיד