הפעלת שותפים – Channel Enablement

צרו איתנו קשר לתיאום פגישת ייעוץ והיכרות

  * שדות מילוי חובה

  CHANNEL ENABLEMENT

  פיתוח ערוצי הפצה גלובלי

  פתרון כולל לאיתור, ניהול והגברת מכירות דרך שותפי הפצה ומכירות,
  לארגונים הפועלים או נכנסים לשווקים גיאוגרפיים חדשים

  הפתרון ממנף יותר מ- 30 שנות ניסיון של CGS בהפעלת שותפים, הדרכות, תמיכה במוצרים טכנולוגיים, ומכירה ישירה. 

  ניצור לכם הזדמנויות עצומות לגידול החברה באזורים גיאוגרפיים חדשים ולצמיחה משמעותית בהכנסות. 

  צמיחה ממוצעת של 30% בשנה

  נאמנות ומוטיבציה של שותפי הפצה הם מרכיב משמעותי בדרך להשגת נתח שוק ולמיקסום מכירות. הדברים נכונים במיוחד לגבי עסקים קטנים – בינוניים. כאשר שותפים כאלה מקבלים סיוע ותמיכה ברמת המכירות, הם יתעדפו את ספק הפתרונות יותר מאשר את המותג עצמו. עם שירות הפעלת השותפים, אתם יכולים להתמקד בשותפים המרכזיים שלכם, בעוד CGS מפתחת ומנהלת את שאר השותפים בדרכים יעילות, חסכוניות ומטפחות, המאפשרות לכם להגיע לשיאי מכירות חדשים שנה אחר שנה.

  70,000

  שותפי הפצה מנוהלים
  80%
  שותפי הפצה מנוהלים
  30%
  גידול ממוצע בהכנסות ממכירות שותפים

  שירות מצוין – הגעה עולמית

  בדיוק כמוך, אנו אובססיבים להנעת מכירות באמצעות שותפים על ידי מתן שירות יוצא דופן.

  CGS מעסיקה אלפי עובדים בפריסה עולמית בין היתר בצפון אמריקה, דרום אמריקה, אירופה ומזרח אסיה. כל זה כדי לעזור לך להגיע לשווקים חדשים ברחבי העולם באמצעות תוכנית השותפים שלנו. 

  אנו מגייסים שותפים אשר מחויבים למטרה שלך, מדריכים אותם באמצעות תכנית הכשרה מקיפה המתמקדת בחידוד כישורי המכירה, והופכים אותם במהירות לאנשי מכירות הבטוחים במוצר שלך ומשתמשים בכלים המתמחים בהאצת המכירות.

  בחזית השינוי הטכנולוגי בערוצי ההפצה

  מחשוב ענן, אנליטיקה, ביג דאטה, ו- IoT, מגדירים מחדש בשנים האחרונות את הדרך בה ספקים עובדים מול שותפים כדי להגדיל את נתח השוק.

  מעל שני שליש מכל הכנסות ה-IT עוברות בערוצים עקיפים. CGS מקצרת עבורכם את הדרך לצמיחה. עם תוכנית ניהול והפעלה של ערוצי השיווק הישירים, כך שמנהלי המכירות או השיווק שלכם יוכלו להגביר את נתח השוק עם תוכניות חדשות הכוללות ניהול משווקים, ניהול ספקי שירות, ספקי פתרונות, ספקי תוכנה ומטמיעים.

  מפצחים את חוק ה- 20/80

  CGS מאפשרת לכם לנצל את 80% מהשוק שאינו מנוצל

  תכנית השותפים ש-CGS בונה עבור ארגונים, מאפשר תלכם לגייס ולהפעיל שותפי הפצה קטנים ובינוניים, והיא מסייעת להם ביצירת בידול ויתרון תחרותי. CGS גם מסייעת לבנות תמריצים למפיצים שאיננם ברמת מעורבות גבוהה. בכך CGS מאפשרת לכם לנצל את הפוטנציאל המלא של השוק, ולפעול באזורים בהם המתחרים שלכם אינם פועלים.

  התכנית שלנו מתרכזת בחמש טקטיקות מוכחות:

  – גיוס שותפים
  מעורבות שותפים
  – הפעלת שותפים
  – הפעלה של שיווק ומכירה של שותפים 
  – תמיכה שוטפת בשותפים

  הצלחת הלקוחות שלנו תלויה ביכולת שלנו להניב הכנסות מצטברות על ידי זיהוי שותפים אשר פועלים מתאימים לדרך הפעולה והפתרונות של הספק.  אנו מעניקים הכשרה רלוונטית, ומאיצים את קצב גידול המכירות בעזרת תמהיל נכון של עזרי מכירות ומסרים מדויקים ולכך אנו מספקים תמיכה ברמה בסיסית, מתקדמת ומקצועית.

   

  מעוניינים ללמוד יותר על פיתוח ערוצי ההפצה? השאירו פרטים לתיאום שיחה