fbpx

בלוג CGS ישראל

גאים להציג: TeamworkAR – פלטפורמה ליצירת הדרכות וחוויות שירות במציאות רבודה (AR)

Untitled

הפלטפורמה מספקת פתרון AR קל לשימוש אשר יתמוך בטכנאים ואנשי שירות בשטח

CGS, מובילה גלובלית באפליקציות עסקיות, לימוד ארגוני ופתרונות מיקור חוץ, הכריזה על השקה בינלאומית של פלטפורמת TeamworkAR הרשומה כפטנט. הפלטפורמה היא פתרון מציאות רבודה (AR) שנועד לאפשר לארגונים הפעלה מהירה וקלה של חוויות שירות לקוחות.

עם השיבוש בפעילות העסקית שנוצר לאורך המגיפה, ארגונים רבים התאימו ופיתוח את אסטרטגיית שירות הלקוחות שלהם כדי לאפשר מענה לצרכים הגוברים של הלקוחות. חלק מהארגונים האיץ את ההטמעה של טכנולוגיות מתקדמות. במחקר שביצעה CGS  לאחרונה, נמצא כי 35% מהעבודים אמרו כי הם זקוקים ומעוניינים בהכשרות לגבי כלים וטכנולוגיות. וכאשר עסקים ממשיכים לעמוד בפני חוסר וודאות לגבי זמינות עובדים (חלקם ממשיכים לעבוד מרחוק או בעבודה היברידית), נושא ההכשרה והלימוד של עובדים (L&D) וחווית לקוח (CX) הפך לחיוני לצורך המשך הקיום של עסקים.

הגרסא החדשה של TeamworkAR מספק לארגונים פלטפורמה קלה לשימוש, ליצירת מדריכי צעד-אחר-צעד ומתן הסברים בזמן אמת, על גבי כל מכשיר נייד או מחשוב לביש. הפלטפורמה יכולה גם לשמש לצורך יצירת לימוד חוויתי, הדרכות כניסה לעבודה והכשרות. באמצעות חוויות של מציאות מעורבת (Mixed Reality), פלטפורמת TeamworkAR מאפשרת לעובדים לטפל ולפתור בעיות מורכבות, ולשתף פעולה ולחלוק במומחיות שלהם ביעילות.

"באמצעות AR, הטכנאים שלנו שיפרו את הניסיון המעשי שלהם, ואת היכולת לשמר אותו בארגון, והדבר מביא לביצועים משופרים במתן שירות", אמר בריאן אוסבורן, מנהל אספקה ב- Toshiba Global Commerce Solutions. Toshiba הטמיעה את פתרון TeamworkAR ב- 2020.

משנים את שיטות ההכשרה מסורתיות כדי להביא למהפך ב- CX

מחקר של Centre for Economic Research גילה כי צוותים שהשתמשו ב- AR הגבירו את יעילות הלמידה שלהם ב- 60% ואת הביצועים ב- 150% בהשוואה לצוותים שהשתמשו בחומרי לימוד מודפסים. הטמעה של AR ביחידות של שירות שטח תאפשר לעסקים לשפר יכולות, לשמר ולטפח תוכניות של חווית לקוח (CX).

"אם עבדת בשירות בשטח, די בטוח שחווית הכשרות שלא היו יעילות, שלא הכינו אותך לעבודה בעולם האמיתי", אמר סטיבן פטרוק, נשיא חטיבת מיקור חוץ גלובלית, CGS. "זה יותר מסתם תסכול. זה גם יכול להיות לא בטוח לטכנאים לנציגים ונציגים, ועלול לייצר חווית לקוח שאינה איכותית בכל הנוגע לפתרון בעיות".

הצעד הבא ב- CX – שיפור ROI בשירות בשטח

רוב המשיבים (53.5%) בסקר ה- AR האחרון שלנו ציינו כי טכנולוגיה להדרכה או ליווי מרחוק במשימות תיקון ותחזוקה היא ה"נורמלי החדש" בשירותי שטח. בנוסף, 58% מצפים להגדיל את ההשקעה בטכנולוגיות לתחום זה.

הממשק הרשום כפטנט של TeamworkAR מאפשר ממשק יעיל לשירותי שטח. TeamworkAR מסייע לחברות להשיג יתרונות, בהם:

  • שיפור הכשרות עם ממשק לשיתוף פעולה מתקדם: עבודה עם כתוביות הדרכה המופיעות ב- 3D
  • שיפור חווית הלקוח במהלך פתרון בעיות מרחוק. הפתרון משפר את פתרון הבעיות בפניה הראשונה, מצמצם פניות לתמיכה, עלויות וקריאות שווא. התוצאה היא שיפור בחווית הלקוח, ובציון ה- Promoter Score (NPS)
  • שיתוף פעולה קל ודינאמי יותר – באמצעות עבודה משותפת על גבי "תאום וירטואלי"

"מובילים בתעשייה שמאמצים טכנולוגיות כמו TeamworkAR יהיו ערוכים לעמוד בקצב השינויים שיגיעו בשנים הקרונות, ויכינו עצמם למצוינות תפעולית", אמר דאג סטפן, נשיא חטיבות לימוד ארגוני ו- TeamworkAR ב- CGS. "אנו כבר כעת רואים את עתיד העסקים אצל לקוחות ועובדים אשר משתמשים בפתרון. העצמת כוח העבודה עם כלים שיתופיים כגון TeamworkAR יכולה לפתוח אינסוף אפשרויות ולייצר פוטנציאל צמיחה ברמה חדשה לחלוטין".

הצעד הבא

באביב 2022, CGS תשיק את השלב השני של TeamworkAR, שתאפשר לארגונים לבצע דיגיטציה של הנכסים הדיגיטליים שלהם באמצעות יכולות ללכידת אובייקטים. את הנכסים הוירטואליים ניתן יהיה לשלב בתהליכי הלימוד הארגוניים עם כלי מציאות מעורבת. השלב השלישי שיושק בקיץ 2022 יציג מודול Experiences Authorizing. הדבר יאפשר ללקוחות ליצור ולהרחיב את תרחישי העולם האמיתי שלהם באמצעות אובייקטים המיוצרים במחשב ומידע חושי.

למידע נוסף:  https://www.cgsinc.com/en/enterprise-augmented-reality-for-business

תמיכה רב לשונית – 3 יתרונות ושיטות עבודה מומלצות לשיפור חווית לקוח

אנשים טובים, תהליכים מסודרים וכלים מתקדמים הם אבני היסוד לכל מודל מיקור חוץ מוצלח. יחד עם זאת, אפילו בעזרת הטכנולוגיות והכלים הטובים ביותר, אי קיום תהליכי גיוס והכשרה נכונים ישפיעו בצורה ישירה על יכולת הארגון שלכם לספק תמיכה איכותית ועקבית ללקוחות הארגון.
האנשים, הם הנכס הקריטי ביותר בשירות לקוחות. כשהארגון משקיע באנשים, הצלחת צוות התמיכה מובטחת.

3 דרכים לשיפור תפוקת העובדים באמצעות AR

ציאות רבודה (AR) משנה את הדרך בה אנו עובדים. פתרונות מתקדמים כבר מוטמעים בכל רמה בארגון החל משיתוף פעולה בזמן אמת וסיוע של מומחים ברצפת המפעל ועד למצגות תכלית בפני מקבלי ההחלטות בארגון ובההנהלה הבכירה. בשורה התחתונה: על ידי אימוץ טכנולוגיה חדשנית זו, תפוקת העובדים בארגון תעלה באופן משמעותי.

ההשקעות המשתלמות ביותר למיקסום חווית לקוח בשנת 2022

מאז מגיפת הקורונה, 49% מהצרכנים בארה"ב לוקחים בחשבון את שירות הלקוחות כנתון בסיס לפני ביצוע עסקאות עם ארגונים שונים. ואף 30% אחוז מהלקוחות מוכנים לשלם יותר עבור שירות לקוחות מעולה, כאשר גם הצרכנים והארגונים פועלים לקראת בניית השגרה החדשה וכבר ברור כי חווית הלקוח הינו הפרמטר שיכול לבנות או להרוס מותגים האנשים, הם הנכס הקריטי ביותר בשירות לקוחות. כשהארגון משקיע באנשים, הצלחת צוות התמיכה מובטחת.

שלושה חוקי יסוד למוקד שירות מצטיין

אנשים טובים, תהליכים מסודרים וכלים מתקדמים הם אבני היסוד לכל מודל מיקור חוץ מוצלח. יחד עם זאת, אפילו בעזרת הטכנולוגיות והכלים הטובים ביותר, אי קיום תהליכי גיוס והכשרה נכונים ישפיעו בצורה ישירה על יכולת הארגון שלכם לספק תמיכה איכותית ועקבית ללקוחות הארגון.
האנשים, הם הנכס הקריטי ביותר בשירות לקוחות. כשהארגון משקיע באנשים, הצלחת צוות התמיכה מובטחת.

השאירו פרטים לקבלת עדכון על ההדגמה הקרובה

דוח חדש של CGS:

מגמות 2022 במיקור חוץ ותמיכה בלקוחות: מתן מענה בעולם מורכב מתמיד